Задать город Луцк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды в Луцке

Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды

Луцк, 09 октября 2015 г, 18:00
Дворец Культуры Дворец Культуры
ул. Б. Хмельницкого, 1
Луцк
+380445905555
Продажа закрыта
Національна заслуженакапела бандуристів Україниімені Г.І. Майбороди «СКАРБИ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПІСНІ» Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди – особливо цінне надбання і унікальне явище культурної спадщини українського народу. Оригінальне, самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках нашої України та за її межами. З великим успіхом проходили концерти капели у Болгарії, Польщі, Німеччині, Югославії, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині. У репертуарі прославленого колективу – українські народні пісні, старовинні канти, думи, твори українських та зарубіжних композиторів. Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України. Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди має свою жанрову особливість – усі артисти співають та одночасно грають на бандурах.


Заказать и купить билеты на Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Национальная капелла бандуристов Украины имени Г.И.Майбороды в Луцке состоится 09 октября 2015 г, 18:00.

Національна заслужена
капела бандуристів України
імені Г.І. Майбороди

«СКАРБИ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ ПІСНІ»

Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І. Майбороди – особливо цінне надбання і унікальне явище культурної спадщини українського народу.

Оригінальне, самобутнє мистецтво бандуристів знають і люблять в усіх куточках нашої України та за її межами. З великим успіхом проходили концерти капели у Болгарії, Польщі, Німеччині, Югославії, Канаді, Японії, Франції, Іспанії, Росії, Угорщині.

У репертуарі прославленого колективу – українські народні пісні, старовинні канти, думи, твори українських та зарубіжних композиторів.

Хоровий спів у супроводі ніжного сріблястого тембру бандур, театралізація кожної пісні створюють незабутнє враження, полонять серця і душі всіх, хто хоч раз доторкнувся до джерел української пісні у виконанні Національної заслуженої капели бандуристів України.

Національна заслужена капела бандуристів України імені Г.І.Майбороди має свою жанрову особливість – усі артисти співають та одночасно грають на бандурах.

Подробнее
Свернуть
Подробнее