Задать город Луцк по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Параджанов в Луцке - 1

Параджанов

Луцк, 12 октября 2014 г, 20:05
К-ц «Адреналін» К-ц «Адреналін»
вул. Карбишева, 1
Луцк
+380445905555
Продажа закрыта
ПАРАДЖАНОВ Країна: Україна, Франція, Вірменія, Грузія, 2013 р. Хронометраж: 95 хв. Жанр: байопік Режисер: Серж Аведікян («Лаючий острів»), Олена Фетісова У ролях: Серж Аведікян, Юлія Пересільд («П’ять наречених», «В тумані»), Карен Бадалов Сергій Параджанов – один з найвеличніших кінорежисерів ХХ століття, геній і провокатор – знімає великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. «Тіні забутих предків» - його найвідоміша картина – була зроблена в Україні і стала справжнім взірцем українського кіномистецтва. Зухвала поведінка режисера призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. Але незламна любов до краси і свободи надихають творити, не дивлячись на підступи КДБ і заборону роботи в кіно.

Заказать и купить билеты на Параджанов можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Параджанов в Луцке состоится 12 октября 2014 г, 20:05, К-ц «Адреналін».

ПАРАДЖАНОВ

Країна: Україна, Франція, Вірменія, Грузія, 2013 р.

Хронометраж: 95 хв.

Жанр: байопік

Режисер: Серж Аведікян («Лаючий острів»), Олена Фетісова

У ролях: Серж Аведікян, Юлія Пересільд («П’ять наречених», «В тумані»), Карен Бадалов

Сергій Параджанов – один з найвеличніших кінорежисерів ХХ століття, геній і провокатор – знімає великі фільми, які приносять йому міжнародне визнання. «Тіні забутих предків» - його найвідоміша картина – була зроблена в Україні і стала справжнім взірцем українського кіномистецтва. Зухвала поведінка режисера призводить до конфлікту з радянським тоталітарним режимом. Але незламна любов до краси і свободи надихають творити, не дивлячись на підступи КДБ і заборону роботи в кіно.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber