ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
MONATIK 2218754949

MONATIK

790 грн (50+ шт.)
Показать еще Показать меньше
«У турі «ART Терапія» ми з моєю командою зробимо все, щоб музика виконала на 100% свою місію – зашивала душу!»
MONATIK продовжує всеукраїнський тур «ART Терапія»:
 
Продовжуємо допомагати дітям та сім’ям з деокупованих та прифронтових територій.
 
Продовжуємо збір коштів на гуманітарну допомогу українцям, що страждають від повномасштабного вторгнення російських військ на території України.
 
Завдяки нашим воїнам ЗСУ та сильним і незламним українцям артист зустрінеться зі своїми шанувальниками в наших рідних прекрасних сильних містах України. Вже понад рік артист дає не тільки благодійні концерти, завдяки яким вдалося зібрати більше ніж 600 000 євро на потреби ЗСУ та волонтерів, а також постійно виступає на прифронтових територіях для наших військових, лікарів, працівників освіти, ДТЕК та тих, хто щодня відстоює нашу країну на всіх фронтах.
 
Протягом кожного з концертів будуть додатково проводитися благодійні аукціони та різноманітні спеціальні активності, спрямовані на збір коштів для українців, що будуть реалізовуватися в колаборації з партнерами “Наше радіо”, “МУЗВАР” та Музичний телеканал “М1”.
 
Крім надзвичайно важливого збору коштів для українців, одним із завдань туру для MONATIK є музична арт терапія (нагадаємо, що артист є амбасадором Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Як ти?”, що було ініційовано Першою леді України). Разом зі своєю командою музикант готує безліч сюрпризів на нові композиції, що стали хітами; виступи спеціальних гостей артистів-друзів, а також виконання “відремонтованих” (repaired) легендарних хітів артиста, що так люблять мільйони українців.
Тур MONATIK “ART Терапія” проходить за підтримки Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ. Саме тому на кожний з концертів артист особисто запрошує воїнів-героїв, що знаходяться на ротації між боями за наші території, а також сім’ї військовополонених і наших волонтерів.
 
Великі стадіонні шоу MONATIK, що були анонсовано до повномасштабного вторгнення, обов’язково відбудуться після перемоги та всі придбанні квитки на них будуть дійсні.
 
«Всім Людям хто приходить на концерти і стає частиною ART Терапії – дуже дякую, ви неймовірні!»

Связанные события

02 Вс июня ’ 2024
Черновцы

Летний театр

20:00
450 - 1480 грн
03 Пн июня ’ 2024
Львов

!FESTrepublic

19:00
890 грн
10 Пн июня ’ 2024
Запорожье

Запорожский Государственный Цирк

18:00
590 - 1390 грн